• Data wydarzenia:
    16 listopada 2013 r.
  • Miejsce
    Szkoła Podstawowa nr 2
    ul. 3 Maja 18
    44-266 Świerklany Dolne
  • Delegat WCA:
  • Organizatorzy:
  • Sponsor główny:
  • Konkurencje:
    3x3x3, 2x2x2, 4x4x4, 5x5x5, 6x6x6, 7x7x7, 3x3x3 jedną ręką, Megaminx, Pyraminx, 3x3x3 bez patrzenia, 3x3x3 liczba kostek bez patrzenia
  • Wpisowe:
    20 zł (dla zawodników ŚLS oraz dla sędziów, startujących w max 3 konkurencjach, 15 zł)
  • Limit zawodników:
    100 osób

Zarejestrowani zawodnicy

» Zarejestruj się!

L.p. Imię i nazwisko Miejscowość Państwo 3 2 4 5 6 7 oh 3bf mb p m
1. Dorian Bajorek Czerwionka-Leszczyny Poland
2. Mateusz Balawajder Pszów Poland
3. Wojciech Barciaga Pszów Poland
4. Jan Barys Ustroń Poland
5. Tomek Bogdanik Dąbrówka Poland
6. Mateusz Cichoracki Grudziądz Poland
7. Błażej Cichy Rybnik Poland
8. Michał Ciesielski Bytom Poland
9. Klaudia Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
10. Maciej Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
11. Radosław Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
12. Patryk Dulniok Jankowice Poland
13. Jacek Dziurok Świerklany Poland
14. Kamil Fus Stara Wieś Poland
15. Mateusz Fydrych Świerklany Poland
16. Wojciech Fydrych Świerklany Germany
17. Wojciech Gaik Będzin Poland
18. Szymon Gajdziński Jastrzębie-Zdrój Poland
19. Paweł Gąsiorowski Wrocław Poland
20. Miłosz Gdula Nowy Sącz Poland
21. Sławomir Gonska Bąków Poland
22. Adam Gottscholl Rybnik Poland
23. Kacper Jach Będzin Poland
24. Bartosz Jasiewicz Bytom Poland
25. Mikolaj Jasiński Wadowice Poland
26. Franciszek Jaskulski Jastrzębie-Zdrój Poland
27. Jakub Jaskulski Jastrzębie-Zdrój Poland
28. Dawid Jęczmionka Syrynia Poland
29. Adrian Katryniok Rogów Poland
30. Grzegorz Kazana Gliwice Poland
31. Tomasz Kiełbasa Rokitno Szlacheckie Poland
32. Sebastian Kieś Czernica Poland
33. Łukasz Kita Będzin Poland
34. Bartłomiej Klimeczek Jawiszowice Poland
35. Jonatan Kłosko Czerwionka-Leszczyny Poland
36. Wojciech Knott Rzeszów Poland
37. Kacper Kobylański Głubczyce Poland
38. Simon Kobylański Głubczyce Poland
39. Marcin Kowalczyk Kraków Poland
40. Tonia Kowalczyk Kraków Poland
41. Paweł Kowol Gliwice Poland
42. Piotr Kózka Pszczyna Poland
43. Artur Kristof Rybnik Poland
44. Weronika Krzakiewicz Sosnowiec Poland
45. Szymon Kuczaty Bełsznica Poland
46. Krzysztof Kuncki Łódź Poland
47. Tymoteusz Leśniewski Jastrzębie-Zdrój Poland
48. Adam Lisik Kraków Poland
49. Łukasz Łach Jawiszowice Poland
50. Maksymilian Majcher Kraków Poland
51. Szymon Malinowski Katowice Poland
52. Stella Malmon Radom Poland
53. Szymon Mazur Pyskowice Poland
54. Daniel Mazurek Świerklany Poland
55. Kamil Mieńko Świętochłowice Poland
56. Grzegorz Mirosław Jastrzębie Zdrój Poland
57. Piotr Mirosław Jastrzębie Zdrój Poland
58. Błażej Morgała Wodzisław Śląski Poland
59. Szymon Moroń Bielsko-Biała Poland
60. Kacper Mostowik Ustroń Poland
61. Marcin Mroskowiak Katowice Poland
62. Marcin Nowak Sosnowiec Poland
63. Fabian Oleś Świerklany Poland
64. Bartłomiej Owczarek Mysłowice Poland
65. Mikołaj Pacek Wadowice Poland
66. Filip Paryż Zabrze Poland
67. Jarosław Pituła Częstochowa Poland
68. Michał Plichta Katowice Poland
69. Piotr Pojda Głubczyce Poland
70. Kamil Pomietło Zabrze Poland
71. Adrian Reinert Zabrze Poland
72. Sonia Reinert Zabrze Poland
73. Krzysztof Rożałowski Gliwice Poland
74. Jarosław Rubczyński Głubczyce Poland
75. Kamil Salamon Stanowice Poland
76. Wiktor Smaga Kraków Poland
77. Kacper Stacha Sarnów Poland
78. Karol Stacha Sarnów Poland
79. Paweł Strzesak Gnojnik Poland
80. Wojciech Syrnicki Orzesze Poland
81. Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
82. Patryk Szewczyk Katowice Poland
83. Paulina Szpilowska Pyskowice Poland
84. Konrad Szpilowski Pyskowice Poland
85. Jakub Szpyra Jastrzębie-Zdrój Poland
86. Michał Śliwiński Przezchlebie Poland
87. Szymon Śliwiński Lyski Poland
88. Jan Śliwka Ustroń Poland
89. Mateusz Śliż Gliwice-Żernica Poland
90. Tomasz Tokarski Bytom Poland
91. Paweł Tomal Kraków Poland
92. Patrycja Trząska Sosnowiec Poland
93. Piotr Trząski Sosnowiec Poland
94. Dominik Wędzina Wadowice Poland
95. Kuba Winiarski Łódź Poland
96. Adam Wita Czernica Poland
97. Paweł Włoszek Katowice Poland
98. Dominik Wojciechowski Jastrzębie-Zdrój Poland
99. Jakub Wojtaszewski Rzuców Poland
100. Dawid Wojtyczka Świerklany Poland
101. Marcel Wójcik Jawiszowice Poland
102. Wojciech Wójcik Dąbrowa Górnicza Poland
103. Adam Wyrembelski Jastrzębie-Zdrój Poland
104. Marcin Zalewski Warszawa Poland
105. Tomasz Żołnowski Płock Poland
Suma: 105 97 76 53 19 19 73 29 10 69 34